Krakonoš a lyžníci

Sobota 25. 2.2012

Cesta proběhla v pořádku, děti se hned ubytovaly, už jsou i po večeři – měly segedínský guláš s knedlíkem. Potom se seznámily s celotýdenní hrou a navštívil je Krakonoš. Všichni vás moc pozdravují.

Neděle 26. 2.2012

Dnes dostali novou nadílku sněhu, pak měli ale krásné lyžování na sluníčku. Na sněhu soutěže a hry. Krakonoš dětem připravil dva úkoly – skládaly puzzle na čas a hledaly krkonošské krajky. K obědu bylo kuře s kuskusem, k večeři špagety a po večeři sladká tečka (jaká neprozradili).Všechny rodiče zdravíme. Děti a paní učitelky.

Pondělí 27. 2.2012

Naši lyžníci mají krásné počasí, svítilo jim sluníčko a měli krásnou lyžovačku. Dostali úkol od Krakonoše a hráli si na pašeráky. No a pochopitelně neprozradili, co vlastně pašovali. Užívali si hry ve sněhu. Po večeři ještě tiskli sáčky na velké zásoby. Pak už jen koupání a hajání. Mají se všichni dobře a moc pozdravují. Děkujeme za komentáře a užitečné odkazy.

Úterý 28. 2.2012

Zdraví vás lyžníci z Krkonoš. Dnes sněžilo a pršelo, ale neodradilo je to od lyžování, celé dopoledne hoblovali kopec. K obědu bylo rizoto, odpoledne je čekala návštěva kolonády a sladká odměna ve formě lázeňské oplatky. Ještě před večeří si zahráli sportovní hry na sněhu. Pak je čekala večeře a další úkoly od Krakonoše. A dnes už toho bylo dost. Tak šup do postýlky a zase zítra. Ahoj – děti.

Středa 29. 2.2012

Dnes měli krásný den, svítilo jim sluníčko, krásně si lyžovali. Připravovali se totiž na závody. Před večeří si dali závody na saních – přepravovali přitom věci i děti. Po večeři měli opět setkání s Krakonošem, hráli hry na trénink paměti. Výborně tam vaří (ale co měli k večeři, to se nepochlubili). Večer nastalo velké mytí. Všem vám děkují za úžasné komentáře a podporu. Zdraví vás děti a paní učitelky.

Čtvrtek 1. 3.2012

Dnes tedy poslední zpráva z hor. Mají za sebou spoustu zážitků. Dopoledne měli závody ve slalomu. Všichni úspěšně dojeli do cíle. Odpoledne byl karneval na lyžích a navštívil je Krakonoš. Všichni kolem je moc obdivovali. Před večeří ještě proběhla soutěž v přesunu družstva a ve skládání dřevěného lesa. K večeři byla rajská omáčka. Večer vyhodnocení dopoledních závodů a celé hry Krakonoš a lyžníci. Nakonec světelné překvapení a pohádka na dobrou noc. Už se všichni těší na zítřek. Děti posílají velikánskou pusu.

Informace k návratu:

Odjezd z Duncanu plánován na 15,00 hodin.
Příjezd k mateřské škole se předpokládá mezi 18,00 až 18,30 hodin. Přejeme šťastnou cestu a zase někdy příště.....

Dagmar Šimáčková - 24. 2. 2012