Mateřská škola Sulanského – prázdninový provoz

Termín: 2.8.2021 (pondělí) – 13.8.2021 (pátek)

Provoz mateřské školy bude od 7 – 16.30 hod.

Školné:  527,- Kč  (předškolní děti a děti s odkladem školní docházky –  školné neplatí)

Stravné: 36,- Kč / den (3-6leté děti), 40,- Kč / den (děti s OŠD- 7leté)

Důležité: děti z kmenové školky se musí přihlásit na prázdninový provoz do 30.4.2021 na svých třídách.

Děti z jiných MŠ musí stáhnout, vytisknout, vyplnit přihlášku, která je na webových stránkách (www.mssulanskeho.cz, v dokumentech, a také na stránkách prahy 11https://www.praha11.cz/cs/mestska-cast/skolstvi/materske-skoly/provoz-materskych-skol-v-dobe-hlavnich-prazdnin-2021.html ) a přinést osobně do MŠ Sulanského ve dnech   17.5.21 (7 – 16hod.) nebo 18.5.21 (8 – 13hod.).

Podrobnější informace budou aktualizovány (úhrada atd.), prosím sledujte webové stránky. Bude také záležet na vývoji současné epidemiologické situaci.

Dotazy: ředitelka školy, Mgr. Renáta Klíčová, tel. 722 944 866.

Ostatní prázdninový provoz najdete v tabulce v sekci Dokumenty. Přihlásit se na něj můžete dle pokynů jednotlivých škol.

Přihlášku k prázdninovému provozu najdete v sekci Dokumenty